Html - Css - Eglence - Ve Fazlası
Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum Sdasdasdasdasdasd
Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum Sdasdasdasdasdasd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum

YazarMesaj
kraldiyakos
Üye
Üye
kraldiyakos

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Rep Gücü Rep Gücü : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/10
Ruh Hali Ruh Hali : Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum Secilm10

Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum Empty
MesajKonu: Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum   Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010 - 15:42

Arkadaşlar bir windows uygulaması yapıyorum, ücretiz olacak ve mümkün olduğunca çok özelliği olmasını istiyorum.

Görüşlerinizi lütfen belirtiniz ki programa şekli öyle vereyim

FREE DOMAIN CHECKER V1.0'da olacak özellikler

• Belirttiğiniz domain adının veya adlarının boş olup olmadığını kontrol edecek
  • Domain adları belirli bir formattaki txt dosyadan programa import edilebilecek
  • Bulunan boş domainler bir liste halinde bilgisayara kaydedilecek
  • Dilerseniz sürekli çalışacak ve domain boşaldığında haber verecek
  • Benim rastgele kelime üreten program ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Domain Checker içerisine entegre edilecek ve oradan da kelime üretip boş olup olmadığını kontrol ettirilebilecek
  • Domain kontrol sitelerinin tamamen veya geçici olarak kapanması durumunda programın atıl duruma düşmemesi için programa mümkün olduğunca çok domain kontrol sitesi entegre edilecek ve bir site çalışmadığında başka bir siteden çalışması imkanı sağlanacak.
  • Uzantı olarak ilk versiyonda standart uzantılar (.com,.net,.org,.biz) uzantıları olacak. Daha sonraki versiyonlarda bu sınır da ortadan kaldırılacak ve istenilen uzantıları kullanıcıların seçebilmesi sağlanacak.
  • Programda 468*60 banner reklam desteği olacak (Dileyenden reklam alınır [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
Fikirleriniz bu programın gelişmesi açısından çok önemli. Allah'tan bir mani keder olmazsa en kısa zamanda biter.

Boş Domain Checker yapıyorum, görüşlerinizi almak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin olmak istiyorum