Html - Css - Eglence - Ve Fazlası
Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor? Sdasdasdasdasdasd
Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor? Sdasdasdasdasdasd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor?

YazarMesaj
kraldiyakos
Üye
Üye
kraldiyakos

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Rep Gücü Rep Gücü : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/10
Ruh Hali Ruh Hali : Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor? Secilm10

Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor? Empty
MesajKonu: Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor?   Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor? Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010 - 15:31

merhaba arkadaslar,ben kullandıgım script için TR destek sitesi olan siteden eklenti vs indirip kurdum,30 dk sonra tekrar girmeye çalıştım ama site bu uyarıyı veriyor,

Code:
Saldırgan olarak bildirilmiş site!

forum.***.com konumundaki sitenin saldırı sitesi olduğu bildirildi ve açılması güvenlik tercihlerinize dayanılarak engellendi.

Saldırı sitesi olarak tanımlanan siteler özel bilgilerinizi çalan, bilgisayarınızı başkalarına saldırı amacıyla kullanan ya da sisteminize zarar veren programları kurmaya çalışan sitelerdir.

Bazı saldırı siteleri zararlı yazılımları bilerek dağıtırken, çoğu site, sahibinin bilgisi ve izni dışında bu amaçla kullanılır.
aklıma birçok şey geldi,virüslü olabilir s,te vs vs ,bende eklenti vs indirdim bengbi birsürü indiren olmustur,ftp atıp kurdum virüs veya başka bişey bulaşıp bulaşmadıgını nasıl anlarım? ve bu uyarı ne manada yaplmısıtır?.

teşekkürler.

Saldırgan olarak bildirilmiş sitene anlama geliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitene Üyelik ekLe