Html - Css - Eglence - Ve Fazlası
Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Sdasdasdasdasdasd
Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Sdasdasdasdasdasd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!!

3 posters
YazarMesaj
98zafer98
Emekli Admin
98zafer98

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 730
Rep Gücü Rep Gücü : 13
Doğum tarihi Doğum tarihi : 26/05/98
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/09/09
Nerden Nerden : Antalya
Ruh Hali Ruh Hali : Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Agresi10

Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Empty
MesajKonu: Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!!   Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009 - 9:22

Yazıcıoğlu'nun öldürüldüğünü gördüm!

Dün bir rüya gördüm rüyamıdır gerçekmi varın siz karar verin!!

Rüyamda şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu ilgili şeyler vardı...

Kaza olduğu günden itibaren tüm yazı, haber, makale ve gazete manşet küpürlerini topladım ve ve sürekli güncelledim...

Rüyamda Yazıcıoğlunun helikopterinin düştüğünü hemen ardından olay yerine varıldığını Yazıcıoğlu'nun yaşıyor olduğunu ayak bileğinde ve kaburgasında kırıklar olduğunu gördüm ardından kaza yerine ulaşanların (Her Kimseler) Telefonla konuştuğunu birilerine bilgi verdiğini sonrasında Kayseri Valisi'nin çıkıp bir açıklama yaparak Yazıcıoğlu'nun sağ olduğunu ayak bileğinde ve kaburgasında kırıklar olduğunu söylediğini gördüm...Söylemiş bulundu bir kere!!

'''Sonrasında birilerinin ne yapıyorlar berbat edecekler'' dediğini duydum ve ardından ortalık sessizliğe büründü...

Birileri o dağdakileri aradı ve Yazıcıoğlu'nu alın dedi..

Yazıcıoğlu alındı hatta yürüyerek gitti kırık bileğine rağmen 1 gün boyunca sorgulandı konuşturulmaya çalışıldı Yazıcıoğlu karşı geldi belindeki silahı da 1 el ateşledi!! Yazıcıoğlu öldürüldü!!!

Tüm evrakları bilgisayarı çantası alındı!! ve şehit bedeni bir kenara bırakıldı kaza yerinden biraz uzağa !!!
Hal böyle iken diğer yandan birileri kordinatları belirledi görevlilere bildirdi ancak helikopter 50 km uzakta arandı tam 2 gün ellerinde kordinat olmasına rağmen yanlış yerler aratıldı idare ve sevk edenler yanlış yönlendirdi arama ekiplerini ilk 1,5 gün sadece 27 kişi aradı helikopteri 22 si Alperen ocaklı olmak üzere ...

Hal böyle iken medyada resmi açıklamalar 1500 farklı noktada 5 bin kişi arıyor şeklindeydi!!!
Ve uyandım!!

Yazıcıoğlu Bulunduğunda ayak bileğinde ve kaburgasında kırıklar var dı!! Tıpkı Valinin açıklaması gibi!!

Yazıcıoğlu yürümüştü ayakkabısı ve paçasında dizinde çamur vardı!

Yazıcıoğlu diğer kazazedelerden 1 gün sonra bulundu ve 6 metre (6 adım ötede bulunduğu söylendi) bu imkansızdır yada açıklaması şudur 6 adımlık yer bile aranmamış!!

Vali bu bilgiyi kayseri emniyet müdürlüğünden kayseri emniyet ise KahramanMaraş İstihbarattan almış!!
Yazıcıoğlu silahını kullanmış bir el ateş etmiş kime neden bilinmiyor!!

Çantası belgeleri ajandası hala kayıp telefonları ise hafızası silinmiş olarak teslim edildi!!

Kaza ve cenaze sonrası Kaza yerinin 50 dakika sonra arama kurtarma kurumlarına bildirildiği buna rağmen 50 km uzakta arandığı ortaya çıktı!!

Kaza alanının ana yoldan 500 metre içerde olduğu ortaya çıktı!!

Helikopterin uçuş güzergahında düştüğü verilen uçuş güzergaınında aranmadığı ortaya çıktı!!

Kaza alanından 6 telefonun 12 saat boyunca sinyali alındığı da ortaya çıktı!!!

Kayseri valisi hala görevde !!

Aylar geçti ama hala sır çözülebilmiş değil belkide benim rüyam doğrudur ne dersiniz ?

Mehmet YILDIRIM
Haberhilal.com Haber Müdürü
http://www.metin2-sunucum.tr.gg
KingLord
Yüzbası
Yüzbası
KingLord

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 308
Rep Gücü Rep Gücü : 8
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/09/09
Nerden Nerden : SiVaS(Zara)

MesajKonu: Geri: Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!!   Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009 - 16:09

Paylaşım için saol
MusallaTR
Admin
Admin
MusallaTR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 410
Rep Gücü Rep Gücü : 33
Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/08/94
Nerden Nerden : İzmir
Ruh Hali Ruh Hali : Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Mutsuz10

MesajKonu: Geri: Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!!   Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009 - 16:17

Paylaşım için saol
https://citycss.yetkin-forum.com
98zafer98
Emekli Admin
98zafer98

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 730
Rep Gücü Rep Gücü : 13
Doğum tarihi Doğum tarihi : 26/05/98
Nerden Nerden : Antalya
Ruh Hali Ruh Hali : Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Agresi10

MesajKonu: Geri: Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!!   Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!! Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009 - 17:02

sen de sağol
http://www.metin2-sunucum.tr.gg

Sonra Bunu : Yazıcıoğlu'nun Öldürüldüğünü Gördüm !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bunu Bırakacaksın :)
» Fenerliyim ama bunu geçmem ! :D
» Kendinizi 10 yıl sonra nerede ve nasl goruyorsunuz =?
» Önce Bunu Okuyun : Yazıcıoğlu'nun şehit verildiğini TSK neden gizledi ???